Ogłoszenie ID 885

Doradca Klienta (archiwalne)

Briefcase NGI Finanse Jarosław Frycz

Location Kętrzyn

Dollar 3000.00 - 3600.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Twoja praca będzie polegała na:

•        bieżącej obsłudze Klientów zgodnej z najwyższymi standardami Banku

•        aktywnym budowaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych z Klientami Placówki

•        realizacji wyznaczonych celów zgodnie z przyjętymi standardami

Wymagania

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:

•        posiadasz minimum roczne doświadczenie w obsłudze lub aktywnym pozyskiwaniu Klienta

•        potrafisz efektywnie organizować pracę i jesteś systematyczny w działaniu

•        potrafisz pracować pod presją czasu

•        posiadasz wykształcenie minimum średnie

Oferta pracy

Oferujemy:

•        szkolenia wstępne i rozwojowe

•        wynagrodzenie podstawowe i system premiowy oparty o wyniki sprzedażowe

•        umowę o pracę

•        przyjazną atmosferę i ducha współpracy

•        konkursy sprzedażowe z nagrodami

Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij proszę CV wraz z dopisaną klauzulą o danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NGI Finanse Jarosław Frycz dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów  rekrutacyjnych, jak również na ich przechowywanie przez okres 1 roku od dnia zakończenia procesu rekrutacji, w przypadku braku nawiązania ze mną stosunku pracy. Jednocześnie oświadczam, że wiadome mi jest, iż usunięcie moich danych z bazy NGI Finanse Jarosław Frycz może nastąpić bez mojej zgody. Oświadczam również, że jestem świadomy, iż mam prawo wycofać zwoją zgodę w każdym czasie.”