Ogłoszenie ID 1950

Doradca Klienta w salonie optycznym (archiwalne)

Briefcase EYEPHORIA K. FLORCZAK, M. OCHMAŃSKA SPÓŁKA JAWNA

Location Kraków

Dollar 3000.00 - 4000.00 PLN netto

Opis stanowiska

Do powstającego butiku optycznego poszukujemy kandydatek/ ów na stanowisko Doradcy Klienta.
Do podstawowych obowiązków będzie należała obsługa klienta w/g ustalonych standardów, realizacja powierzonych planów, udział w szkoleniach.

Wymagania

· Otwartości i komunikatywności

· Umiejętności pracy w zespole

· Motywacji

· Chęci rozwoju zawodowego i zaangażowania w powierzone zadania

· Indywidualnego podejścia do klienta

Znajomość minimum jednego języka obcego będzie atutem

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Oferta pracy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

· Pracę z markami z segmentu luksusowego i premium

· Przygotowanie merytoryczne pod kątem technik sprzedaży

· Szkolenia branżowe

· Atrakcyjny system wynagrodzenia

Pakiet medyczny

· Pracę w przyjaznej atmosferze. :)