Ogłoszenie ID 2088

Dostawca (archiwalne)

Briefcase MOJEDOSTAWY.PL MAREK PIOTRÓW

Location Warszawa

Dollar 20.00 - 20.00 PLN brutto

Hourglass Część etatu

Contract Umowa zlecenie

Opis stanowiska

Praca w zmiennych godzinach między 12:00 a 22:00 (wtorek - czwartek)

Obecnie średnio 4-6 godzin/dziennie, docelowo 8 godzin/dziennie i 5 dni w tygodniu.

Obowiązki:

Załadunek/rozładunek pojazdu

Dostawy wody i napojów do domów

Obsługa i utrzymanie pozytywnych relacji z klientami

Zakupy na magazyn

Wymagania

Prace w rodzinnej firmie z uczciwym podejściem do pracowników

Umowa zlecenie

Wynagrodzenie = 20 zł brutto/godzina:
20 zł/na rękę dla studentów do 26 roku życia
16,15 zł/na rękę dla osób do 26 roku życia (nie studentów)
13,15 zł na rękę dla osób powyżej 26 roku życia