Ogłoszenie ID 2637

Ekspert kredytowy (archiwalne)

Briefcase KANCELARIA FINANSOWO GOSPODARCZA SP. Z O.O.

Location POZNAŃ

Dollar 5000.00 - 10000.00 PLN brutto

Hourglass Część etatu

Contract Umowa o pracę

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

Ogólnopolski broker finansowy poszukuje Ekspertów kredytowych.

Twój zakres obowiązków:

  • Badanie potrzeb Klienta indywidualnego i firmowego.
  • Dopasowanie oferty finansowej.
  • Przygotowanie wniosków kredytowych i kompletacja dokumentacji.
  • Opieka nad obecnymi Klientami (dostęp do portfela kredytowego).
  • Pozyskiwanie nowych Klientów (praca własna, pośrednicy, dostęp do obszernych baz danych kontaktowych).

Wymagania

  • Wysoka etyka zawodowa i kultura osobista.
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Doświadczenie w sprzedaży - niekoniecznie w branży finansowej.
  • Motywacja i chęć do rozwoju.

  • Zatrudnienie na podstawie kontraktu B2B + część etatu UoP (możliwość wyboru innej formy - po ustaleniach indywidualnych).
  • Możliwość pracy zdalnej i samodzielnego kształtowania godzin pracy.
  • Brak planów sprzedażowych.
  • Wysokie stawki prowizyjne (nawet 2,35% za kredyt hipoteczny).
  • Narzędzia pracy.
  • Dostęp do gotowych leadów.
  • Wsparcie ze strony dyrektora jak również trenerów.
  • Karta multisport i pakiet ubezpieczeń grupowych.
  • Liczne konkursy sprzedażowe.