Ogłoszenie ID 2343

Elektromonter (archiwalne)

Briefcase 4Indu Karolina Bednarczyk

Location Kwidzyn

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

montaż rozdzielnic elektrycznych i szaf sterowniczych w dziale prefabrykacji,
wsparcie przy prefabrykacji maszyn,
prowadzenie prac instalacyjnych na obiektach przemysłowych.

Wymagania

Szukamy osób:

nastawionych na terminową realizację powierzonych zadań,
z zawodowym lub technicznym wykształceniem kierunkowym,
z uprawnieniami SEP - E lub D bądź E+D świadectwo kwalifikacyjne do 1 kV,
z umiejętnością czytania schematów elektrycznych,
odpowiedzialnych i ambitnych,
dobrze widziane prawo jazdy kat. B,
doświadczonych na podobnym stanowisku,
dobry stan zdrowia, praca na wysokości,
gotowych do doskonalenia swoich umiejętności zawodowych,
odpowiedzialnych, sumiennych, rzetelnych.

Oferta pracy

Oferujemy:

pracę w stabilnej, renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
możliwość rozwoju zawodowego pod okiem doświadczonych osób,
przyjazną atmosferę pracy i atrakcyjne wynagrodzenie.