Ogłoszenie ID 600

Elektronik (archiwalne)

Briefcase ATERIMA Sp. z o. o.

Location Przyszowice

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

ATERIMA WORK- Jesteśmy agencją zatrudnienia z siedzibą w Krakowie, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 22887.
Działamy w całej Polsce, zawsze etycznie i zgodnie z zasadami. Zamiast szukać dróg na skróty, stawiamy na odpowiedzialność. Zgłoś się do nas - mamy dla Ciebie pracę.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Montaż podzespołów elektronicznych zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Manualne lutowanie elementów elektronicznych
  • Zapewnienie prawidłowego montażu podzespołów elektronicznych na maszynach/drukarkach 3D
  • Diagnozowanie i usuwanie wad/uszkodzeń od strony elektronicznej w drukarkach
  • Obróbka przewodów
  • Montaż mechaniczny i końcowy urządzeń
  • Kontrola jakościowa wykonanych elementów i podzespołów

Wymagania

  • Posiadasz min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Masz wykształcenie min. średnie
  • Potrafisz pracować samodzielnie i rzetelnie
  • Posiadasz znajomość elementów elektronicznych
  • Cechuje Cię dokładność i dobra organizacja pracy własnej
  • Posiadasz znajomość systemu ERP 'IFS' - mile widziane

Oferta pracy

Wybranym kandydatom zaoferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie zasadnicze na poziomie od 3500 zł brutto miesięcznie
  • Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00
  • Możliwość przyuczenia do zawodu
  • Odzież roboczą
  • Miejsce pracy: Przyszowice