Ogłoszenie ID 411

Elektryk/brygadzista (archiwalne)

Briefcase ENITEL s.c.

Location Poznań

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko elektryk/brygadzista

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych,
  • montaż osprzętu elektrycznego,
  • wykonywanie instalacji okablowania strukturalnego,
  • montaż systemów CCTV, KD, SSWiN.

dodatkowe obowiązki jako brygadzista:

  • kierowanie, organizowanie i koordynacja prac na budowie,
  • nadzór nad realizacją prac zgodnie z założeniami dokumentacji projektowej,
  • raportowanie postępów prac.

Wymagania

  • umiejętność organizacji pracy i kierowania zespołem,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia SEP,
  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
  • dyspozycyjność do pracy w delegacji,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od jakości wykonanych prac,
  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i nabycia cennych umiejętności,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy