Ogłoszenie ID 588

Financial & Tax Manager (archiwalne)

Briefcase Smart-HR Anna Pycia-Pytlik

Location Katowice

Hourglass Część etatu

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy działającej w branży nieruchomości – lidera na rynku lokalnym, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Financial & Tax Manager

Miejsce pracy: Katowice

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

·                 Prowadzenie optymalnej polityki podatkowej firmy, kontrolę i weryfikację kosztów,

·                 Koordynowanie pracy zespołu finansowego, wyznaczanie zadań oraz motywowanie,

·                 Zarządzanie płynnością finansową firmy,

·                 Pozyskiwanie finansowania zewnętrznego na potrzeby realizowanych projektów inwestycyjnych,

·                 Analizę procesów finansowych w firmie i bieżące ich ulepszanie,

·                 Sporządzanie modeli biznesowych do projektów inwestycyjnych, współpracę z Managerami Projektów,

·                 Utrzymywanie relacji z instytucjami zewnętrznymi (bankami, audytorami, biurem rachunkowym, prawnikami i innymi podmiotami zewnętrznymi),

·                 Opracowywanie budżetów, raportów i analiz finansowych bezpośrednio dla zarządu firmy.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

·                 Minimum 5-letniego doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku lub pokrewnym,

·                 Doświadczenie w obszarze doradztwa podatkowego będzie dodatkowym atutem,

·                 Bardzo dobrej znajomości prawa podatkowego,

·                 Doświadczenia zawodowego w firmie o rozbudowanej strukturze,

·                 Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych,

·                 Rozumienia procesów księgowych,

·                 Wykształcenia wyższego ekonomicznego,

·                 Bardzo dobrej znajomości pakietu Ms Office, zwłaszcza Ms Excel,

·                 Skrupulatności, bardzo dobrej organizacji czasu pracy i sumienności oraz zaangażowania w powierzone zadania; komunikatywności oraz umiejętności budowania dobrych relacji.

Oferta pracy

Pracodawca oferuje:

·                 Interesującą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

·                 Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej (w zależności od preferencji kandydata), w pełnym wymiarze czasu pracy,

·                 Komfortowe warunki pracy i możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej firmie działającej na rynku lokalnym,

·                 Przyjazną atmosferę pracy,

·                 Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość korzystania z dodatkowych benefitów,

·                 Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy,

·                 Dużą samodzielność, decyzyjność i realny wpływ na rozwój firmy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.'

Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.