Ogłoszenie ID 1128

fryzjer stylista (archiwalne)

Briefcase STUDIO VERTIGO JOLANTA SLEŻANOWSKA

Location Gdynia

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Salon fryzjerski Studio Vertigo poszukuje kandydatów na stanowisko Fryzjer. W związku ze stale wzrastającą liczbą klientów, zatrudnimy kolejną osobę.

Osoba zatrudniona, będzie odpowiedzialna za:
- Przeprowadzanie konsultacji z Klientami salonu
- Dobór oraz wykonywanie koloryzacji i strzyżeń
- Wykonywanie rytuałów pielęgnacyjnych i stylizacji
- Utrzymywanie stanowiska pracy w nienagannym stanie

Informacje o firmie
Studio Vertigo to salon istniejący od 16 lat, od początku nastawiony na ponadstandardową jakość usług. Nasi klienci dojeżdżają do nas z całego Trójmiasta i nie tylko. Stanowimy stały zespół, który postanowiliśmy powiększyć, aby nie wydłużać naszym Klientom czasu oczekiwania na wizytę.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
- Minimum 3 letniego doświadczenia zawodowego
- Umiejętności obsługi zarówno kobiet jak i mężczyzn
- Motywacji i zaangażowania w działaniu
- Wysokiej kultury osobistej

Oferta pracy

Oferujemy:
- Pracę w istniejącym od kilkunastu lat, znanym salonie o ogromnej liczbie stałych klientów
- Wysoki komfort pracy, dzięki wsparciu doświadczonych asystentek fryzjerskich oraz obsłudze recepcyjnej
- Zaawansowane szkolenia związane z rozwojem zawodowym, psychologią oraz komunikacją z Klientem - czyli nie bój się, wszystkiego nauczymy:)
- Dobrą atmosferę w zgranym i profesjonalnym zespole
- Pracę na najwyższej jakości kosmetykach takich jak: Goldwell, MoroccanOil, KEVIN MURPHY, OLAPLEX,
- Niezwykle satysfakcjonujące zarobki