Ogłoszenie ID 105

Fullstack JavaScript Developer (React / Node) (archiwalne)

Briefcase Adrian Iwanek UNIQSOFT

Location Białe Błota

Dollar 8000.00 - 15000.00 PLN netto

Hourglass Pełny etat, Część etatu

Contract Umowa o pracę

Umowa o dzieło

Umowa zlecenie

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

Poszukujemy programisty do pracy z nietypowymi projektami IT. Najczęściej pracujemy z wykorzystaniem React i Node, ale tworzymy aplikacje browserowe, mobilne (React Native), desktopowe (Electron), czy urządzenia IOT (RaspberyPi, Arduino) i inne (np. AR / VR). Poszukujemy przede wszystkim pasjonata, osoby, która nie boi się pracy z nietypowymi projektami i uczenia się codziennie nowych rzeczy. Nasze oprogramowanie obsługuje najważniejsze mecze siatkówki w Polsce, duże wydarzenia medialne, czy koncerty. Tworzyliśmy też kilkadziesiąt indywidualnych systemów wspomagających pracę firm usługowych i produkcyjnych.

Wymagania

  • wymagamy bardzo dobrej znajomości Node
  • oczekujemy przynajmniej trzyletniego doświadczenia praktycznego w pracy z React, plusem będzie doświadczenie z React Native, czy Electron
  • oczekujemy doświadczenia w pracy w ramach DevOps, znajomość Docker, Kubernetes, czy Jenkins będzie plusem

  • oferujemy pracę z niewielkim, ale bardzo doświadczonym zespołem (każdy z nas ma ponad 15 lat doświadczenia)
  • praca w bardzo spokojnym i cichym miejscu w pobliżu lasu
  • dostęp do wodopoju: kawa, soki, woda
  • miejsce parkingowe dla samochodu, roweru i latającej deski
  • kot, który idealnie sprawdza się jako gumowa kaczka