Ogłoszenie ID 2046

GŁÓWNA KSIĘGOWA / KIEROWNIK DZIAŁU (archiwalne)

Briefcase Biuro rachunkowe PIK Katarzyna Żórawska

Location Dobrzewino

Dollar 5000.00 - 10000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

·      samodzielne prowadzenie pełnej księgowości w zgodzie z polskimi przepisami rachunkowości,

·      nadzorowanie rozliczeń podatkowych (m.in. VAT, CIT, PIT, PCC), sprawozdawczości GUS i NBP, raportu JPK, kontakt z US,

·      nadzór i kontrola nad księgami rachunkowymi,

·      przygotowanie miesięcznych i rocznych bilansów oraz rachunku wyników zgodnie z obowiązującymi przepisami,

·      przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby zarządu,

·      współpraca z instytucjami zewnętrznymi i organami podatkowymi,

·      prowadzenie ewidencji majątku trwałego firmy,

·      wsparcie kierownictwa firmy w zakresie optymalnych rozwiązań księgowych, finansowych, podatkowych.

Wymagania

·      kilkuletnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku w obszarze pełnej księgowości.

·      mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym,

·      wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości lub finansów,

·      bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,

·      bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

Oferta pracy