Ogłoszenie ID 2178

Grafik / Animator 2D/3D (archiwalne)

Briefcase RosMedia Sp. z o.o.

Location Bydgoszcz

Dollar 3200.00 - 4200.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

W pracy na tym stanowisku będziesz przygotowywać grafiki/sceny/rysunki wektorowe i/lub bitmapowe 2D w programach Adobe Illustrator i Photoshop. Będziesz też odpowiedzialny/a za przygotowywanie animacji 2D/3D w programie After Effects/Unity z przeznaczeniem ich użycia w aplikacjach mobilnych. Będziesz też wykonywał podstawowy montaż i postprodukcję.

Wymagania

podstawy z zakresu grafiki wektorowej i bitmapowej (Adobe illustrator, Adobe Photoshop),
znajomość After Effects
doświadczenie w animacji 2D/3D
podstawowa znajomość oprogramowania UNITY
jesteś otwarty/otwarta oraz chętny/chętna do nauki i rozwoju
jesteś precyzyjny/precyzyjna
umiesz pracować w zespole, jesteś kreatywny
masz wyczucie animacji

Oferta pracy

umowę o pracę
elastyczne godziny pracy
pracę w młodym i energicznym zespole
pracę w której rozwiniesz swoje talenty
możliwość dokształcenia w zakresie 3D