Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych

Ogłoszenie ID 2082

Handlowiec (archiwalne)

Briefcase 3D Solo Paweł Solarz

Location Cedry Małe

Dollar 3000.00 - 4000.00 PLN netto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

Zajmujemy się produkcją wyrobów takich jak ekspozytory, gabloty, makiety, oraz innych spersonalizowanych produktów marketingowych.

Zakres obowiązków:

  • Pełna obsługa klienta w zakresie sprzedaży
  • Analiza rynku i konkurencji
  • Nawiązywanie kontaktów handlowych i pozyskiwanie nowych klientów
  • Współtworzenie planu marketingowego

Praca dostępna od 02.2022

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy, sumienność i zaangażowanie w powierzone zadania

Dodatkowe:

  • znajomość dodatkowego języka niemiecki/szwedzki/norweski/francuski/włoski

Oferta pracy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę pracę
  • Przejrzysty system wynagradzania i premiowania
  • Elastyczny czas pracy
  • Kreatywny zespół
  • Swobodę w kreowaniu nowych produktów ze wsparciem naszym projektantów
  • Przyjazną atmosferę opartą o wzajemny szacunek, zaufanie i współpracę
  • Dofinansowanie do narzędzi i szkoleń