Ogłoszenie ID 1593

Handlowiec (archiwalne)

Briefcase Agencja Interaktywna IMOLI Radosław Mól

Location Częstochowa

Dollar 3000.00 - 4000.00 PLN netto

Hourglass Pełny etat, Część etatu, Staż

Contract Umowa o pracę

Umowa o dzieło

Umowa zlecenie

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

Twoim zadaniem będzie:

  • aktywne pozyskiwanie oraz obsługa klientów indywidualnych i firmowych, zainteresowanych produktami i usługami z zakresu wytwarzania oprogramowania,
  • udział w akcjach promocyjnych oraz budowanie relacji z klientem na rynku lokalnym
  • realizacja planów sprzedażowych
  • obsługa klientów zgodnie z najwyższymi standardami jakości obsług

Wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w branży IT)
  • komunikatywność i pozytywne nastawienie do działania
  • umiejętność budowania relacji w zespole i z klientami
  • samodzielność w realizacji zadań i chęć rozwoju
  • min. średnie wykształcenie oraz praktyczna znajomość MS Office
  • znajomość języka angielskiego

Oferta pracy

  • stały dostęp do aktualnego portfela klientów firmy
  • 3 m-czny okres przygotowania i wdrożenia do zadań nauczymy Cię wszystkiego czego będziesz potrzebować w świecie oprogramowania
  • wsparcie w pozyskiwaniu klienta
  • mentoring menedżera i doświadczonych trenerów
  • współpraca w młodym i dynamicznym zespole,
  • elastyczny czas realizacji zadań
  • realną możliwość rozwoju i awansu wewnątrz firmy