Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych

Ogłoszenie ID 1971

handlowiec (archiwalne)

Briefcase SHED AGENCY Grzegorz Masłowski

Location Nowa Wola

Opis stanowiska

Agencja marketingowa SHED AGENCY,

zajmująca się promocją europejskich brandów z branży wyposażenia wnętrz poszukuje handlowca, działającego na terenie całego kraju.

Portfolio naszych marek znajdziesz tutaj: https://shed.com.pl/

Nie zatrudnimy Cię na stałe. Jednak jeśli podróżujesz po Polsce i znasz rynek b2b z branży wyposażenia wnętrz, masz szansę dodatkowego dochodu.

Rekrutację możemy przeprowadzić w biurze pod Warszawą (Nowa Wola), w Warszawie przy kawie lub online ;)

Do zadań handlowca należeć będą:

  • aktywne pozyskiwanie klientów sektora b2b z branży wyposażenia wnętrz
  • aktywne pozyskiwanie klientów z sektora architektów i projektantów wnętrz
  • sprzedaż b2b produktów wyposażenia wnętrz

Przedstawiciel zostanie przez nas zaznajomiony ze specyfiką klientów . Przygotujemy go merytorycznie i nakierujemy na cele ;)

Wymagania

Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli:

  • Jeśli poszukujesz dodatkowej pracy i masz doświadczenie w sprzedaży produktów ze średniej / wyższej półki cenowej (krzesło od 1500 zł brutto w detalu, lampa od 1000 zł itd).
  • Jeśli lubisz otaczać się ładnymi przedmiotami w skandynawskim stylu.
  • Jeśli potrafisz znaleźć wspólny język z właścicielami małych i średnich firm (sklepów z oświetleniem, meblami, dodatkami) i projektantami wnętrz.

Od kandydatów oczekujemy:

  • zaangażowania w powierzone zadania, w szczególności w pozyskiwanie klientów
  • wysokiej kultury osobistej
  • cierpliwości i odpowiedniego podejścia do wymagających klientów
  • znajomości branży wyposażenia wnętrz z tzw. wysokiej półki
  • mobilności

Oferta pracy

Pracę dodatkową w charakterze handlowca.

  • szkolenie wstępne
  • szkolenia okresowe
  • umowa o dzieło / b2b / agencyjna
  • wynagrodzenie prowizyjne w rozliczeniu kwartalnym