Ogłoszenie ID 2151

Instalator, elektryk, monter tras kablowych (archiwalne)

Briefcase BlackIT Damian Majdecki

Location Inowrocław

Dollar 2500.00 - 4500.00 PLN netto

Hourglass Pełny etat

Opis stanowiska

Do obowiązków pracownika będzie należało:

- wykonywanie ogólnych prac instalacyjnych i montażowych w nowym i starym budownictwie,

- instalacja i montaż oświetlenia oraz systemów i urządzeń elektrotechnicznych np. domofony, wideodomofony,

- montaż tras kablowych,

- montaż osprzętu elektrycznego,

- montaż rozdzielnic elektrycznych,

- wykonywanie prac podłączeniowych do systemów pomiarowych, sterujących,

Wymagania

- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o kierunku elektrycznym, elektrotechnicznym, teleinformatycznym,

- mile widziane doświadczenie zawodowe w montażu tras kablowych oraz instalacji elektrycznych,

- umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz projektów budowlanych,

- mile widziane prawo jazdy kat. B

-mile widziane aktualne uprawnienia SEP do 1kV oraz UDT na podnośniki.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.

Wynagrodzenie składa się z części stałej oraz premii.

Praca od poniedziałku do piątku.

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.

Praca na terenie całej Polski.

W większości powrót tego samego dnia lub wyjazdy na dalsze prace z noclegiem zapewnionym przez pracodawcę