Ogłoszenie ID 3157

Instruktor zajęć muzycznych/pozalekcyjnych (aktualna oferta pracy)

Briefcase Centrum Reart Iga Apollo-Jabłońska

Location Łapino Kartuskie

Hourglass Część etatu

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Prowadzenie zajęć umuzykalniających i gry na pianinie. Możliwość szkolenia w zakresie prowadzenia zajęć.
Prowadzenie zajęć gry na pianinie wg materiałów firmowych.

W okresie bez zajęć dydaktycznych do obowiązków będą należeć prace organizacyjne, promocyjne, współpraca przy półkoloniach.

Siedziba firmy znajduje się pod Gdańskiem.
Zajęcia będą odbywać się na terenie Trójmiasta, jak i w siedzibie firmy.

Wymagania

Umiejętność gry na instrumencie klawiszowym.
Umiejętność grania i śpiewania jednocześnie.
Chęc do pracy z dziećmi.

Mile widziana umiejętność gry na gitarze lub innym instrumencie.
Mile widziana dobra znajomość j. angielskiego do ewentualnego zróźnicowania obowiązków.

Oferta pracy

Dobrą atmosferę pracy.
Elastyczny grafik.
Umowę o pracę.
Dodatkowe dni urlopu.

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk "Aplikuj".