Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych

Ogłoszenie ID 114

Inżynier Budowy (archiwalne)

Briefcase INSTALACYJNI Jakub Szmatuła

Location Nowy Tomyśl

Dollar 5000.00 - 7000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Firma INSTALACYJNI poszukuje Pracownika na stanowisko Inzyniera budowy. Praca przy koordynacji prac budowlanych związanych z montażem instalacji sanitarnych realizowanych przedsięwzięć. Specjalizujemy się w instalacjach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, jednak w zakresie jest również koordynacja prac budowlanych pozostałych instalacji sanitarnych w tym ogrzewania, wodnych i kanalizacyjnych. W zakresie obowiązków znajdują się:

  • Analiza techniczna i ilościowa dokumentacji,
  • przygotowywanie zamówień materiałowych,
  • nadzór nad prowadzonymi pracami przy wsparciu kierownika robót
  • sporządzanie dokumentacji budowy – protokoły, dokumentacja powykonawcza,
  • udział w czynnościach odbiorowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: inżynieria środowiska,
  • wiedza techniczna z zakresu projektowania i wykonawstwa instalacji klimatyzacji, chłodnictwa i wentylacji, grzewczych i wod-kan
  • dobra znajomość MSOffice, Cad,
  • umiejętność pracy zespołowej
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność

Oferta pracy

  • stabilność zatrudniania w oparciu o umowę o pracę
  • wymagane narzędzia pracy komputer, telefon
  • samochód służbowy
  • ubezpieczenie na życie  z pakietem zdrowotnym