Ogłoszenie ID 2918

Inżynier handlowiec – branża grzewcza i OZE (archiwalne)

Briefcase CIBET REENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Location Warszawa

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Pracownik na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialny m.in. za następujące działania:

·         Utrzymywanie kontaktów z klientami

·         Pozyskiwanie nowych klientów

·         Doradztwo i dobór urządzeń na podstawie danych do klienta

·         Przygotowywanie ofert sprzedaży urządzeń

·         Prowadzenie procesu sprzedaży urządzeń (obsługa magazynu i sprzedaży)

·         Prowadzenie procesu zakupu urządzeń u dostawców (zamówienia do dostawcy)

Wymagania

·         Wykształcenie inżynierskie

·         Komunikatywność

·         Wiedza z zakresu OZE będzie dodatkowym atutem

·         Doświadczenie w branży handlowej będzie dodatkowym atutem

·         Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

·         Jęz. Angielski: komunikatywność w mowie i w piśmie

·         Jęz. Niemiecki będzie dodatkowym atutem

Oferta pracy

·         Zatrudnienie w stabilnej firmie i miłym zespole

·         Dobrą atmosferę w pracy

·         Umowę o pracę

·         Szkolenia z obsługi programów branżowych

·         Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: komputer, telefon

·         Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym i zwrotnym numerem telefonu.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”