Ogłoszenie ID 1038

Junior Account Manager (archiwalne)

Briefcase LEAD INVESTMENTS Sp. z o. o.

Location Poznań

Dollar 3000.00 - 4500.00 PLN netto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa zlecenie

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

Kim jesteśmy?

MyLead - globalna sieć afiliacyjna, nowoczesna firma z branży internetowej. Od 2014 roku zajmujemy się wsparciem w zdobywaniu nowych klientów dla firm, w tym dla największych marek w Polsce i na świecie. Pomaga nam w tym ponad 130 tysięcy zarejestrowanych użytkowników z całego świata. MyLead to portal posiadający wiele nagród, w tym elitarne wyróżnienie “wschodząca gwiazda” zdobyte w 2019 roku.

Poszukujemy do naszego teamu Junior Account Managera!

Jeśli...

Nie chcesz być małym, nic nie znaczącym trybikiem w wielkiej, korporacyjnej maszynie,
Lubisz ten moment, kiedy Twoja praca jest doceniana,
Chcesz świętować wspólnie osiągnięte sukcesy,
Liczysz na rozwój i ważne jest dla Ciebie zdobywanie nowych umiejętności.
..to gwarantujemy Ci, że ta praca w MyLead jest dla Ciebie!

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

Budowanie i dbanie o długotrwałe relacje z wydawcami i reklamodawcami serwisu MyLead
Kontakt i wsparcie dla polskich i anglojęzycznych klientów
Pozyskiwanie nowych wydawców i partnerów
Działania promocyjne i marketingowe, dzięki którym marka MyLead stanie się jeszcze bardziej widoczna dla publiczności globalnej;
Wszelkie inne zadania, które wspomogą support MyLead i funkcjonowanie całego serwisu

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Posługiwania się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym;
  • Umiejętności pracy z klientem
  • Znajomości podstawowych pojęć związanych z marketingiem online, branżą ecommerce
  • Łatwości nawiązywania nowy kontaktów
  • Czasu niezbędny do wykonywania swoich obowiązków (nie szukamy osoby “na chwilę”)
  • Biegłej obsługi komputera

Będziesz idealnym kandydatem jeśli:

  • Posiadasz już doświadczenie w pracy z klientem
  • Posiadasz doświadczenie w SEO;
  • Posiadasz doświadczenie w marketingu afiliacyjnym, marketingu online, ecommerce
  • Posiadasz doświadczenie w social mediach
  • Posiadasz doświadczenie w realizowaniu kampanii z wykorzystaniem płatnych reklam
  • Znane jest Ci trello, slack, pipedrive lub inne narzędzia oraz CRM.

Oferta pracy

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie lub b2b
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Poznanie specyfiki funkcjonowania branży marketingu afiliacyjnego
  • Pracę zdalną
  • Pracę w środowisku startupowym (nowe technologie, innowacyjne produkty i usługi)

Podczas składania swojej aplikacji, prosimy zawrzeć w niej zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.