Poradnik Pracownika

Ogłoszenie ID 819

Junior Marketing Specialist (bez doświadczenia) (archiwalne)

Briefcase Troaching Institute

Location Warszawa

Dollar od 18.30 PLN netto

Hourglass Część etatu

Contract Umowa zlecenie

Opis stanowiska

🔎 Szukamy studentów znających dobrze j. niemiecki (na początek wystarczy w piśmie 🙂) i angielski. I to już wszystkie nasze wymagania :)

➡️ Szukamy 2-3 nowych członków zespołu – jeśli znasz kogoś, kto byłby zainteresowany, będziemy wdzięczni za przekazanie informacji dalej!

➡️ Relatywnie regularnie publikujemy ogłoszenia – jeśli teraz nie jest to dobry moment dla Ciebie, kliknij „Lubię to” na naszej stronie na Facebooku, by otrzymywać powiadomienia o kolejnych rekrutacjach!

Prosimy dodaj do swojego CV tę obowiązkową klauzulę do celów przetwarzania danych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Career Angels / Troaching Institute w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

👻 Drogi Kandydacie, nie lubimy „ghostingu”. Sztuka znikania poprzez nie odpowiadanie nie jest w porządku. Ani kiedy robią to firmy, ani gdy robią to kandydaci. Dlatego odpowiemy w ciągu 3-5 dni roboczych. Sprawdź swój SPAM na wszelki wypadek. Jeśli nie otrzymałeś odpowiedzi, poproś nas o nią. Może to my przeoczyliśmy Twoją aplikację. Może się to zdarzyć każdemu. Z drugiej strony: jeśli to Ty „zghostujesz” nas (zawsze wysyłamy jedną wiadomość follow-up), nie weźmiemy pod uwagę Twoich przyszłych aplikacji.

Wymagania

Nie musisz mieć żadnego doświadczenia, bo wszystkiego Cię nauczymy. Prócz zdobycia wiedzy o rynku pracy (CV, aplikowanie, kontakt z headhunterami i firmami, rozmowa kwalifikacyjna), możesz w pełni wyspecjalizować się w marketingu albo rozwinąć się dodatkowo w jednej z dziedzin: HR, finanse, organizacja eventów, copywriting, graphic design itp. – wystarczy, że powiesz nam, co najbardziej Cię interesuje. A jeśli jeszcze nie wiesz, co Cię kręci – z nami będziesz mógł spróbować swoich sił we wszystkich tych dziedzinach, jeśli tylko tego chcesz! To oznacza, że kładziemy duży nacisk na Twój rozwój = zapewnimy Ci niepowtarzalną okazję odkrycia tego, co chcesz robić w przyszłości.

Oferta

🎯 Dodatkowo zapewniamy:

  • elastyczny grafik (min. 20 godzin tygodniowo), który ustalasz sam; masz do wykorzystania 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu = to Ty decydujesz, kiedy chcesz / możesz pracować
  • pracę w 100% zdalnie = możesz pracować dosłownie z dowolnego miejsca – bez potrzeby marnowania czasu na dojazdy! Jeśli planujesz wyjechać na Erasmusa lub inny program wymiany – nie ma problemu! Obecnie pracujemy w 10 różnych miastach Europy, choć głównie w Polsce
  • stawkę godzinową w wysokości 18,3 zł netto / godzinę = to Ty decydujesz, ile zarabiasz; dodatkowo, stawka godzinowa wzrasta o 10%, jeśli pracujesz więcej niż 120 godzin miesięcznie; pracując 160 godzin dostałbyś 3220,80 zł netto – zobacz, jak to się ma do realiów rynkowych na stronie wynagrodzenia . pl
  • automatyczną podwyżkę po każdym roku współpracy
  • pracę z językiem, bo jesteśmy międzynarodową firmą
  • mentora
  • laptop na okres współpracy