Poradnik Pracownika
Header oprogramowania dla biur rachunkowych Header oprogramowania dla biur rachunkowych Header oprogramowania dla biur rachunkowych

Ogłoszenie ID 819

Junior Marketing Specialist (bez doświadczenia) (archiwalne)

Briefcase Troaching Institute

Location Warszawa

Dollar od 18.30 PLN netto

Hourglass Część etatu

Contract Umowa zlecenie

Opis stanowiska

🔎 Szukamy studentów znających dobrze j. niemiecki (na początek wystarczy w piśmie 🙂) i angielski. I to już wszystkie nasze wymagania :)

➡️ Szukamy 2-3 nowych członków zespołu – jeśli znasz kogoś, kto byłby zainteresowany, będziemy wdzięczni za przekazanie informacji dalej!

➡️ Relatywnie regularnie publikujemy ogłoszenia – jeśli teraz nie jest to dobry moment dla Ciebie, kliknij „Lubię to” na naszej stronie na Facebooku, by otrzymywać powiadomienia o kolejnych rekrutacjach!

Prosimy dodaj do swojego CV tę obowiązkową klauzulę do celów przetwarzania danych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Career Angels / Troaching Institute w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

👻 Drogi Kandydacie, nie lubimy „ghostingu”. Sztuka znikania poprzez nie odpowiadanie nie jest w porządku. Ani kiedy robią to firmy, ani gdy robią to kandydaci. Dlatego odpowiemy w ciągu 3-5 dni roboczych. Sprawdź swój SPAM na wszelki wypadek. Jeśli nie otrzymałeś odpowiedzi, poproś nas o nią. Może to my przeoczyliśmy Twoją aplikację. Może się to zdarzyć każdemu. Z drugiej strony: jeśli to Ty „zghostujesz” nas (zawsze wysyłamy jedną wiadomość follow-up), nie weźmiemy pod uwagę Twoich przyszłych aplikacji.

Wymagania

Nie musisz mieć żadnego doświadczenia, bo wszystkiego Cię nauczymy. Prócz zdobycia wiedzy o rynku pracy (CV, aplikowanie, kontakt z headhunterami i firmami, rozmowa kwalifikacyjna), możesz w pełni wyspecjalizować się w marketingu albo rozwinąć się dodatkowo w jednej z dziedzin: HR, finanse, organizacja eventów, copywriting, graphic design itp. – wystarczy, że powiesz nam, co najbardziej Cię interesuje. A jeśli jeszcze nie wiesz, co Cię kręci – z nami będziesz mógł spróbować swoich sił we wszystkich tych dziedzinach, jeśli tylko tego chcesz! To oznacza, że kładziemy duży nacisk na Twój rozwój = zapewnimy Ci niepowtarzalną okazję odkrycia tego, co chcesz robić w przyszłości.

Oferta pracy

🎯 Dodatkowo zapewniamy:

  • elastyczny grafik (min. 20 godzin tygodniowo), który ustalasz sam; masz do wykorzystania 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu = to Ty decydujesz, kiedy chcesz / możesz pracować
  • pracę w 100% zdalnie = możesz pracować dosłownie z dowolnego miejsca – bez potrzeby marnowania czasu na dojazdy! Jeśli planujesz wyjechać na Erasmusa lub inny program wymiany – nie ma problemu! Obecnie pracujemy w 10 różnych miastach Europy, choć głównie w Polsce
  • stawkę godzinową w wysokości 18,3 zł netto / godzinę = to Ty decydujesz, ile zarabiasz; dodatkowo, stawka godzinowa wzrasta o 10%, jeśli pracujesz więcej niż 120 godzin miesięcznie; pracując 160 godzin dostałbyś 3220,80 zł netto – zobacz, jak to się ma do realiów rynkowych na stronie wynagrodzenia . pl
  • automatyczną podwyżkę po każdym roku współpracy
  • pracę z językiem, bo jesteśmy międzynarodową firmą
  • mentora
  • laptop na okres współpracy