Ogłoszenie ID 804

Kasjer - Sprzedawca (archiwalne)

Briefcase Firma Handlowo-Usługowa ” DARAYA” Dariusz Muszyński

Location Polanica Zdrój

Dollar 2800.00 - 3000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Delikatesy Centrum Parkowa 5 w Polanicy Zdrój poszukuję pogodnej osoby na stanowisko SPRZEDAWCA.

Jesteś ciekawy/a, jak będzie wyglądała Twoja praca? Zadania, które na Ciebie czekają to:

Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy – to Twoje główne zadanie!

Dbałość o powierzony dział sklepu – prawidłową ekspozycję, zatowarowanie, czystość i estetykę stoiska – lubimy gdy wszystko jest na swoim miejscu

Systematyczna kontrola wyglądu sklepu i dbałość o zachowanie standardów sieci w powierzonym dziale i całym sklepie – aby nasi Klienci czuli się jak u siebie

Udział w szkoleniach dedykowanych do stanowiska – Twój rozwój to dla nas podstawa!

Wymagania

Oczekujemy:

- zaangażowania

- uśmiechu i pozytywnego podejścia do życia

- nie wymagamy doświadczenia

- umiejętności pracy w zespole

- pomoc i doradztwo naszym Klientom w zakupach

- sprawną obsługę przy kasie

- ekspozycja towaru i przyjmowanie dostaw

Oferta pracy

Umowę o pracę na pełny etat

Zmianowy czas pracy

Realne możliwości rozwoju

Paczki i bony okolicznościowe

Ubezpieczenie grupowe dla ciebie i twojej rodziny

- szkolenia i rozwój zawodowy