Ogłoszenie ID 2978

Kierowca - obsługa hulajnóg Wrocław (archiwalne)

Briefcase Charger Waldemar Grabarek

Location Wrocław

Dollar 25.00 - 35.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa zlecenie

Opis stanowiska

Poszukujemy pracowników do pracy na terenie Wrocławia. Zmiany nocne i dzienne (rotacyjne co 4 tygodnie). Praca polega na obsługiwaniu hulajnóg (zbieranie do ładowania, rozstawienie naładowanych po mieście, odstawianie uszkodzonych do serwisu).

Wymagania

  • Prawo jazdy Kat.B
  • Telefon komórkowy koniecznie z Androidem
  • Znajomość topografii Wrocławia będzie dużym atutem (obsługujemy całe miasto)
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Sumienność, punktualność i zaangażowanie do pracy
  • Szanowanie powierzonego mienia
  • Doświadczenie w prowadzeniu busa (mile widziane)

Oferta pracy

  • Miejscem rozpoczęcia i zakończenia pracy jest Wrocław
  • Samochód służbowy
  • Zarobki 25zł/h brutto
  • Premia 1 zł brutto za każdą obsłużoną hulajnogę (poprawnie wykonane zadanie zebrania, naładowania i odstawienia)
  • Umowa Zlecenie
  • Zmiany 4x 10h lub 3x 12h tygodniowo

Poszukujemy pracowników na cały etat jak i pracowników na weekendy/dorywczo.

14 dniowy okres próbny