Ogłoszenie ID 1554

KIEROWCA (archiwalne)

Briefcase MAR-WOJ Zbigniew Chrzan

Location Poznań

Dollar 4000.00 - 8000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat, Część etatu

Contract Umowa o dzieło

Umowa zlecenie

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

 Pewne i legalne zatrudnienie!

KIEROWCA Z WŁASNYM AUTEM | DPIĘCIE UBER, BOLT

Zarabiaj swoim autem kiedy chcesz.

Oferujmy Państwu możliwość zarabiania własnym samochodem w dowolnie wybranym przez siebie czasie poprzez  podpięcie pod aplikację  UBER/BOLT.

 Pomagamy w procesie realizacji dokumentów itp.

Posiadamy licencję na przewóz osób oraz licencje TAXI, jesteśmy partnerem oby dwóch firm.

Forma współpracy na umowę zlecenie lub inną formę zatrudnienia

Wypłaty w systemie: TYGODNIOWYM

24/7 Dostępna pomoc w formie tel / chat

Realizujemy również rejestrację pojazdów jako TAXI, oklejenie pojazdu / magnesy TAXI itp.

Koszt podpięcia jednorazowo pod Aplikację :

BOLT: 40zł

UBER: 40zl

Rozliczenie tygodniowe 29,99

Wymagania

WYMAGANIA :

-Zaświadczenie o niekaralności

- Prawo jazdy

- samochód (min. rok prod.2004) ( Wynajęty, Twój, lub nasz)

-Badania psychotechniczne

-Badania medycyna pracy

-Dowód Rejestracyjny

Oferta pracy

Zarabiaj własnym autem, na korzystnych warunkach.

Nie masz auta? Wynajmiemy Tobie auto z gwarancją niskiej ceny.

lub

Zarabiaj realizując przejazdy naszym autem z kosztami paliwa po naszej stronie ( podział 55% na 45%)

JESTEŚMY PARTNEREM popularnych aplikacji zarobkowych takkich jak Bolt, Uber, Wolt itp

Spełniamy wszystkie aktualne wymogi prawne dotyczące przewozu osób w ruchu lądowym