Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych

Ogłoszenie ID 1572

Kierowca samochodu ciężarowego (archiwalne)

Briefcase MAXITRUCK ROBERT TOMASZEWSKI

Location Warszawa

Dollar 4000.00 - 4500.00 PLN netto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Jesteś kierowcą lub chcesz nim zostać ? Odezwij się do nas !

Będziesz miał lub miała przypisany do siebie samochód IVECO EUROCARGO mieszczący 19 europalet
a twoim zadaniem będzie podjazd na załadunek,

otwarcie przestrzeni ładunkowej , zabezpieczenie ładunku i jazda na rozładunek.

Ładowność auta to 5 ton , załadunki są możliwe z tyłu z boku oraz z góry,

nie przeładowujemy, i pilnujemy czasu pracy.

Wymagania

Prawo Jazdy kat C
kwalifikacja zawodowa
Karta kierowcy
Znajomość przepisów (WE) nr 561/2006
dyspozycyjność i uczciwość

W zamian oferujemy stałą umowę o pracę ze stałą pensją, wolne weekendy i kilka dni wolnych w każdym miesiącu na regenerację.
Praca na terenie kraju. Wyjazdy w poniedziałek, powrót do piątku. Weekendy wolne.

Zainteresowanych zapraszam do wysłania CV lub kontakt telefoniczny.

793-203-595
Wioletta Tomaszewska