Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych

Ogłoszenie ID 402

Kierowca Taksówki Osobowej (archiwalne)

Briefcase GOLD RENT Kamil Giełdoń

Location Gdańsk

Dollar 4000.00 - 8000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa zlecenie

Opis stanowiska

Firma Nepcar w związku z poszerzaniem floty zatrudni kierowców Uber/Bolt/Freenow z własnym samochodem jak i zarówno bez własnego samochodu!

Praca na aplikacjach Uber/Bolt/Freenow w dowolnym wymiarze godzin.

Zatrudnimy zarówno osoby weekendowych jak i na pełny wymiar czasu

Wszystkie nasze taksówki są w PEŁNI przystosowane do jazdy na TAXI t.j. wypis z licencji TAXI, OC/AC/NNW TAXI.

Aktualnie potrzebujemy jednego kierowcy.

Wymagania

Badania lekarskie(współpracujemy z poradnią także można spodziewać się szybkich. terminów)
Zaświadczenie o niekaralności(nie starsze niż 30dni)
Jeśli na własnym samochodzie to samochód (rocznik 2001+)
Prawo jazdy minimum rok
Skończone 21 lat

Oferta pracy

Umowę zlecenie
Samochód na wyłączność - możliwość użytkowania go w celach prywatnych
Ubezpieczenie w ZUS
Opieka medyczna w LUXMED(po 2 msc współpracy)
Im dłużej u nas pracujesz tym więcej zarabiasz(Premie od obrotu, możliwość przejścia na wyższy procent)
Wypłaty co tydzień w środę( we wtorek rozliczenie w formie tabelki na maila)
wynagrodzenie 60% dla kierowcy(na start, jak się sprawdzisz podwyższamy procenty)
Nowe samochody (Skody Fabie 2020/2021, Octavie, a za niedługo nowe Hybrydy)
Wypis z licencji TAXI oraz identyfikator
Pomoc przy załatwianiu wymaganych dokumentów, psychotestów i zaświadczeń lekarskich