Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych

Ogłoszenie ID 1272

Kierowca TAXI (archiwalne)

Briefcase Gear4Gov.pl Tomasz Pawełko

Location Wrocław

Dollar 1000.00 - 3000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat, Część etatu

Contract Umowa zlecenie

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

Witam

Do projektu jaki obsługuję JUMP in TAXI, poszukuję osoby chętne podjąć pracę jako kierowca TAXI.

  • przewóz pasażerów we Wrocławiu + kursy w okolice miasta

Podane widełki cenowe brutto dotyczą cyklu rozliczeniowego - 1 Tydzień. Jeśli jesteś w stanie poświęcić pracy między 8-12h dziennie, 7 dni w tygodniu, to jesteś w stanie spokojnie otrzymać na rękę raz w tygodniu około 2 000 zł.

Obecnie preferowani kierowcy z własnym pojazdem lub na własnej działalności.

Wymagania

Dobrze abyś spełniał poniższe wymagania:

  • Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym
  • Pozwolenie na pracę w przypadku osób spoza Polski
  • Telefon z systemem Android
  • Prawo Jazdy
  • Brak przeciwwskazań do pracy jako kierowca TAXI
  • Komunikatywność i chęć do pracy

Kierowców jeżdżących już jako TAXI zapraszamy do współpracy i korzystania ze zleceń z naszej giełdy

Oferta pracy

Różne formy współpracy:

  • umowa zlecenie dla osób z własnym autem
  • umowa zlecenie dla osób bez samochodu
  • rozliczenia B2B dla osób będących na własnej Dz.G

Niezależnie od przyjętego modelu współpracy:

  • opieka merytoryczna i pomoc przy starcie dla osób rozpoczynających pracę jako kierowca
  • własna apka na telefon
  • opieka i pomoc dziewczyn z Dyspozytorni
  • taksometr + kasa fiskalna + terminal płatniczy

Tematy przyszłościowe:

  • możliwość rozwoju osobistego
  • wsparcie przy doborze auta / wynajem auta
  • dla pracowników etatowych po okresie próbnym przesiadka na nowsze auto
  • dla pracowników etatowych (w wybranej formie współpracy), którzy sprawdzili się podczas realizacji zleceń, dbają o powierzone mienie, umowa o pracę