Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych

Ogłoszenie ID 1923

Kierownik magazynu (archiwalne)

Briefcase MBS Team s.c. Michał Buze Marek Sękiewicz

Location Warszawa

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

Firma zajmująca się sprzedażą internetową sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego, sprzętu ochrony osobistej zatrudni pracownika do koordynowania pracy magazynu sklepu internetowego strefamedyka oraz allegro.

Zakres obowiązków:

- organizacja i koordynowanie prac związanych z działaniem magazynu;

- przyjęcie i kontrola dostaw oraz wydań towarów z magazynu (kontrola poprawności dokumentów przyjęć, wydań oraz pozostałych dokumentów powiązanych z funkcjonowaniem magazynu, w tym koordynacja i kontrola poprawności dokumentacji prowadzonej przez magazynierów)

- kontrola stanów magazynowych oraz poprawności danych dotyczących towarów, zawartych w komputerowym systemie magazynowym zgodnie z przyjętymi zasadami;

- planowanie, wprowadzanie i koordynacja prac związanych z gospodarką przestrzeni magazynowej, rozmieszczeniem towarów handlowych;

- generowanie listów przewozowych oraz zamówień z programu magazynowego;

- kontakt z kurierami i firmami przewozowymi;

- wykonywanie raportów i analiz magazynowych wg aktualnych potrzeb;

- odpowiedzialność za terminowy wysłanie zamówień.

Wymagania

- doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Magazynu

- dobra organizacja pracy i umiejętności pracy pod presją czasu

- prawo jazdy kat. B;

- pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16;

- pracę w siedzibie firmy - Warszawa Włochy, ul. Przepiórki