Ogłoszenie ID 2298

Kierownik robót elektrycznych (archiwalne)

Briefcase Eles-Bud Ewa Konopka-Strusińska

Location Kobyłka

Dollar 8000.00 - 9000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało m.in. uczestnictwo w realizacji projektów inwestycyjnych. Do zakresu obowiązków będzie należeć koordynacja robót instalacyjnych przy udziale firm podwykonawczych, tworzenie harmonogramów robót i zachowanie terminowości ich wykonania, jak również odbiór robót, nadzór nad dokumentacją techniczną (dokumentacja projektowa, plany, atesty, etc.), uzgodnienie dokumentacji do odbioru projektu oraz przestrzeganie wyznaczników w zakresie kontroli jakości i bezpieczeństwa pracy.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne (instalacje elektryczne)
Uprawnienia budowlane
min 5 lat doświadczenia przy realizacji inwestycji budowlanych
Dobra znajomość programów Excel
Skrupulatność i dokładność
Umiejętność pracy pod presją czasu
Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Oferta pracy

zdobywanie doświadczenia
praca nad ciekawymi i nowoczesnymi projektami, a w ramach prowadzonych projektów wykonywania samodzielnych i odpowiedzialnych zadań
praca w miłej, przyjaznej atmosferze, w młodym i pomocnym zespole
Oferujemy niezbędne narzędzia pracy: telefon i laptop służbowy, auto służbowe