Ogłoszenie ID 1728

Kierownik techniczny obiektu (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Warszawa

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Zakres czynności:

Nawiązywanie i budowanie długotrwałych relacji z klientem
Nadzór nad realizacją kontraktu z zakresu utrzymania technicznego obiektu ( przeprowadzaniem inspekcji, konserwacji, napraw i przeglądów urządzeń, instalacji i systemów technicznych budynku )
Nadzór nad gospodarowaniem powierzonymi materiałami, urządzeniami i narzędziami
Nadzorowanie procesu prac związanych z usuwaniem usterek przez generalnego wykonawcę oraz zatwierdzanie protokołem wykonanych prac
Nadzór pracy podwykonawców na obiekcie oraz kontrola jakości świadczonych usług
Opracowywanie harmonogramu pracy podległych pracowników
Opracowywanie dokumentacji technicznej budynku i urządzeń, zapewnienie ich aktualności i kompletności
Rygorystyczne przestrzeganie przepisów BHP i ppoż. oraz nadzór w tym zakresie nad podległymi pracownikami oraz podwykonawcami

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie techniczne – preferowane kierunki; elektryka, inżynieria sanitarna, budownictwo
Doświadczenie w obsłudze technicznej budynków handlowych na stanowisku kierowniczym
Znajomość podstaw prawa budowlanego
Znajomość obsługi technicznej oraz konserwacji instalacji i urządzeń; elektrycznych, HVAC, p.poż., niskoprądowych i systemów BMS
Uprawnienia SEP grupy G1 E ( min do 20 kV ), G2 lub G3
Umiejętność kierowania zespołem technicznym oraz prowadzenia spraw administracyjnych zgodnie z określonymi procedurami
Praktyczna znajomość obsługi komputera oraz programów Ms Office
Samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność

Oferta pracy

Oferujemy:

Stabilne warunki pracy w dużej organizacji
Umowę o pracę
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
Prywatną opiekę medyczną
Dofinansowanie do pakietu sportowo – rekreacyjnego
Program szkoleń
Przyjazną atmosferę
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny; 510011347 lub  przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.