Ogłoszenie ID 624

Kierownik Wydziału Hydrometalurgii (archiwalne)

Briefcase GRH POLSKA Sp. z o. o.

Location Chmielów

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy:
Kierownika Wydziału Hydrometalurgii

Miejsce pracy: okolice Tarnobrzega - Chmielów

Opis stanowiska:
• Nadzór nad elektrorafinacją cyny i ołowiu
• Nadzór nad instalacją hydrometalurgiczną przeznaczoną do usuwania cynku i halogenków z pyłów hutniczych
• Nadzór nad oczyszczalnią wód opadowych
• Zapewnienie realizacji planów produkcyjnych zarówno jakościowych jak i ilościowych
• Zarządzanie zespołem pracowników (obecnie 8 osób - dział będzie się systematycznie rozrastał)
• Organizacja i przeprowadzanie inwentaryzacji stanów magazynowych
• Organizacja pracy i nadzór podległych pracowników i podwykonawców
• Współpraca z działem R&D przy opracowywaniu nowych technologii
• Wprowadzanie zmian i ulepszeń do procesu
• Zapewnienie przestrzegania przepisów BHP przez podwładnych
• Nadzór nad przestrzeganiem przepisów wewnątrzzakładowych
• Opracowywanie dokumentacji wymaganej na podległych stanowiskach
• Raportowanie wyników produkcyjnych do przełożonych (Kierownik podlega pod Dyrektora Produkcji - obecnie na tym stanowisku są 2 osoby)

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe - Chemia, Metalurgia, Hydrometalurgia co najmniej w stopniu inżynierskim
• Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w przemyśle chemicznym lub metalurgicznym
• Doświadczenie w zarządzaniu pracownikami
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Oferta pracy

• Umowa o pracę
• Pracą od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
• Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie zależnie od doświadczenia Kandydata, natomiast firma jest otwarta na konkurencyjność ich wynagrodzeń na rynku pracy
• Niezbędny sprzęt ułatwiający pracę: telefon, laptop
• Karnety na siłownię i basen
• Bezpłatne posiłki
• Dofinansowanie do wypoczynku
• Szkolenia
• 30 minutowa przerwa w pracy