Ogłoszenie ID 1650

Konserwator (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Tczew

Dollar 1500.00 - 1505.00 PLN brutto

Hourglass Część etatu

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

HR for BUSINESS sp. z o.o. - będąca częścią grupy kapitałowej IMPEL dla swojego Klienta – poszukuje osób na stanowisko:

Konserwator

miejsce pracy: Tczew – Urząd Skarbowy

•         praca od poniedziałku do piątku

•         godziny pracy 8:00-12:00 (pół etatu)

•         stawka miesięczna 1500 zł brutto

Zadania/Czynności:

•         realizacja drobnych prac naprawczych

•         sprzątanie terenu zewnętrznego

•         koszenie trawy

•         zimą odśnieżanie

•         zamiatanie

•         zbieranie śmieci

Wymagania

•         umiejętność wykonywania drobnych napraw

•         aktualne uprawnienia SEP Gr. 1 E/D, 1kV, 15 kV

•         mile widziane wykształcenie techniczne

•         samodzielność, sumienność oraz odpowiedzialność

•        Każdy ma u nas równe szanse dlatego zachęcamy do aplikacji osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcie decyzji o współpracy!

Oferta pracy

· możliwość zatrudnienia od ZARAZ!

· umowę o pracę,

· gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze na 10 – tego każdego miesiąca,

· Dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością dodatkowo:

– dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego,

– dofinansowanie do leków i okularów,

– zwrot kosztów dojazdu lub jego dofinansowanie,

– świadczenia przeznaczone na adaptację i wyposażenie mieszkań, w tym np. zakupu wyposażenia AGD,

· doradztwo zawodowe oraz wsparcie dla osób niepełnosprawnych z ramienia współpracującej z nami Fundacji,

· dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji,

· pracę w przyjaznym zespole i wsparcie przełożonego w codziennym wykonywaniu czynności,

· możliwość skorzystania z ubezpieczenia zdrowotnego.

U nas każdy ma szanse!

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00 pod nr tel. 571-330-165

Od godziny 15.00 do 21.00 na numer infolinii: 71 711 01 44

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR FOR BUSINESS SP Z O. O. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR FOR BUSINESS SP Z O. O. z siedzibą we Wrocławiu (53 – 111), przy ul. Ślężnej 118.