Ogłoszenie ID 444

Kontroler jakości (archiwalne)

Briefcase GRH POLSKA Sp. z o. o.

Location Dębica

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

POSZUKIWANY:

Kontroler jakości

Miejsce pracy: Dębica

Obowiązki na stanowisku:

  • Opracowanie dokumentacji jakościowej, zdawczo-odbiorczej, powykonawczej i ksiąg odbiorowych
  • Udział w odbiorach towaru z Klientem
  • Wykonywanie badań i pomiarów międzyprocesowych i finalnych
  • Analiza przyczyn reklamacji jakościowych
  • Nadzór nad przebiegiem procesu produkcji
  • Kontrola jakości materiałów, półproduktów i wyrobów gotowych

Wymagania

  • Doświadczenie  w dziale jakości min. 3 lata w branży metalowej
  • Znajomość materiałów – przede wszystkim stal
  • Znajomość procesów spawania – mile widziany certyfikat NDT
  • Znajomość systemów jakości – ISO 3834, 1090, 9001

  • Umowa o pracę w firmie o potwierdzonej i stabilnej sytuacji rynkowej w przemyśle maszynowym
  • Wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia: 3000-4000 zł netto
  • Premia uzależniona od wyników pracy
  • Stałe godziny pracy 6-14 i wolne weekendy
  • Szkolenia branżowe dla Twojego rozwoju
  • Ubezpieczenie grupowe