Ogłoszenie ID 1281

Kontroler jakości w branży motoryzacyjnej (archiwalne)

Briefcase ATERIMA Sp. z o. o.

Location Siemianowice Śląskie

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

ATERIMA WORK- Jesteśmy agencją zatrudnienia z siedzibą w Krakowie, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 24243.
Działamy w całej Polsce, zawsze etycznie i zgodnie z zasadami. Zamiast szukać dróg na skróty, stawiamy na odpowiedzialność. Zgłoś się do nas - mamy dla Ciebie pracę.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Kontrola jakości produktów (części samochodowe)
  • Składanie dokumentacji jakościowej

Wymagania

  • Posiadasz zdolności manualne
  • Jesteś dyspozycyjny do podjęcia pracy od zaraz
  • Posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)

Oferta pracy

Wybranym kandydatom zaoferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie zasadnicze na poziomie około 3000zł brutto/ miesięcznie
  • System premiowy
  • Zatrudnienie na pełen etat
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3 - zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • Ubranie robocze oraz szkolenia wstępne
  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie, która cieszy się dobrą opinią wśród pracowników
  • Pracę w Siemianowicach Śląskich