Ogłoszenie ID 2462

Koordynator działu księgowości (archiwalne)

Briefcase Biuro Rachunkowe Prestiż Lucyna Radek

Location Zabrze

Dollar 5000.00 - 7000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Koordynacja i organizacja prac zespołu działu księgowości biura rachunkowego w Zabrzu.
Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa rachunkowego i podatkowego.
Zamykanie miesięcznych i rocznych okresów księgowych.
Sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów i deklaracji.
Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (w szczególności US, ZUS, GUS, Bank).
Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych VAT, CIT, PIT.

Wymagania

Wykształcenie wyższe kierunkowe
Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego.
Znajomość MS Excel.
Dobra organizacja pracy własnej i zespołu.

Oferta pracy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Wynagrodzenie 5000 zł. - 7000 zł. brutto w zależności od kwalifikacji i umiejętności.

Premie uznaniowe w zależności od efektów pracy.

Prywatna opieka medyczna.
Szkolenia i rozwój osobisty.

Miła atmosfera w pracy w przyjaznym zespole.