Ogłoszenie ID 618

Koordynator Projektów IT (archiwalne)

Briefcase GRH POLSKA Sp. z o. o.

Location Kalisz

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

POSZUKIWANY:

Koordynator Projektów IT
Miejsce pracy: Kalisz

Zakres obowiązków:
• Zarządzanie i kierowanie różnymi aspektami wsparcia użytkowników systemów informatycznych (w tym wsparciem IT, opieką nad komputerami użytkowników, lokalnymi elementami infrastruktury i zarządzanie sprzętem informatycznym),
• Koordynacja pracy i realizacji zadań przez grupę wsparcia technicznego IT,
• Koordynacja i realizacja inicjatyw i projektów z zakresu wsparcia IT,
• Współpraca z dostawcami infrastruktury IT oraz nadzór nad lokalnymi wdrożeniami informatycznymi
• Współpraca przy planowaniu budżetu,
• Przeprowadzanie analiz dotyczących czynników wpływających na dostępność i poziom usług IT,
• Koordynacja zakupów sprzętu IT,
• Podróże biznesowe: średnio około 5-10% krajowe i sporadycznie zagraniczne

Wymagania

• Doświadczenie w prowadzeniu projektów IT oraz w pracy z różnymi technologiami informatycznymi
• Komunikatywność oraz umiejętność definiowania oraz skutecznego rozwiązywania problemów
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego
• Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferta pracy

• Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę
• Pracę od poniedziałku do piątku w przyjemnych godzinach: 8:00 - 16:00
• Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności
• Pracę w firmie bez korporacyjnych nawyków ze stałą kadrą pracowniczą cechującą się propracowniczym podejściem
• Multisport oraz Ubezpieczenie grupowe z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
• Samochód do celów prywatnych, telefon, laptop
• Opieka medyczna z PZU
• Dofinansowanie do obiadów (5 zł dziennie)
• Premie świąteczne oraz wczasy pod gruszą
• Coroczne imprezy integracyjne
• A dodatkowo w dniu swoich urodzin, otrzymujesz wolne!