Ogłoszenie ID 2139

Koordynator Socatots - region Stargard (archiwalne)

Briefcase SOCATOTS Marcin Bencych

Location Stargard

Dollar 800.00 - 5000.00 PLN netto

Hourglass Część etatu

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Halo, Halo

mamy dla Was pracę - od zaraz

W związku z dynamicznym rozwojem sieci do naszego zespołu poszukujemy kolejnej osoby - KOORDYNATORA SOCATOTS - oddział Stargard

Jeżeli masz chociaż minimalne doświadczenie w zarządzaniu małym zespołem oraz budowaniu relacji i pracy z dziećmi i ich Rodzicami mamy dla CIEBIE super ofertę.

Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami zapraszamy do przesłania swojej kandydatury.

Wszystkim kandydatom odpowiemy na wysłane aplikacje.

W drugim etapie wybrane osoby zaprosimy na krótką rozmowę

Jeżeli masz jakieś pytania - pisz śmiało.

Zapraszamy do kontaktu

Wymagania

Idealnie będzie jeżeli jesteś:

*uśmiechnięty

*energiczny, łatwo nawiązujesz kontakty z innymi ludźmi

*lubisz pracę w zespole i pracę z dziećmi

*umiesz zarządzać czasem i organizacją pracy zespołu

*jesteś kreatywny.

*lubisz aktywny tryb życia i interesujesz się sportem.

Oferta pracy

CO OFERUJEMY:

*pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji - ponad 10 lat na rynku.

*samodzielne stanowisko, udział i wpływ na podejmowanie decyzji.

*super warunki - możesz pracować w biurze lub zdalnie.

*dobre warunki finansowe - gwarantowana podstawa plus wynagrodzenie prowizyjne zależne od osiąganych wyników.

*forma zatrudnienia według ustaleń - umowa o pracę, umowa zlecenia, lub kontrakt.

*szkolenia wprowadzające i wsparcie.

*możliwość rozwoju i awansu.