Ogłoszenie ID 438

Kosztorysant (archiwalne)

Briefcase GRH POLSKA Sp. z o. o.

Location Dębica

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Do firmy z branży metalowo-maszynowej z 40 letnim doświadczeniem na rynku europejskim poszukuję do zespołu osoby na stanowisko:

Kosztorysant

Miejsce pracy: Dębica

Obowiązki:

  • Przygotowywanie i analiza dokumentacji technicznej
  • Tworzenie ofert handlowych w odpowiedzi na zapytania Klientów
  • Sporządzanie kalkulacji procesów produkcyjnych i wycen materiałów oraz zapotrzebowania
  • Monitorowanie zleconych terminów przygotowania kalkulacji

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku zdobyte w firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość AutoCAD
  • Wiedza z zakresu materiałoznawstwa

Oferta pracy

  • ·         Umowę o pracę
  • ·         Pracę w godzinach 6.00-14.00
  • ·         Wynagrodzenie w formie podstawy i premii ustalanej indywidualnie w zależności od doświadczenia
  • ·         Ubezpieczenie grupowe z możliwością objęcia ubezpieczeniem członków rodziny
  • ·         Bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • ·         Stabilne zatrudnienie poparte tradycją i wartościami firmy
  • ·         Stanowisko z interesującymi zadaniami, firma nie produkuje seryjnie, a jednostkowo więc każda wyceną i technologia jest inna
  • ·         Realny wpływ na rozwój własny i firmy