Ogłoszenie ID 2625

Księgowa (m/k) (archiwalne)

Briefcase NEX Bartłomiej Repeć

Location Katowice

Dollar od 4500.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Młody i ambitny zespół poszukuje kandydatów na stanowisko księgowej (m/k). Jesteśmy zespołem który się wspiera. Może do nas dołączysz i rozwiniesz swoją karierę?

Zakres obowiązków:

wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego i ich dekretacja: książka przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany,
weryfikacja dokumentów pod kątem formalnym i rachunkowym,
przygotowanie deklaracji podatkowych oraz wysyłka do US,
sporządzanie zeznań roczny osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą
zamknięcia miesiąca, roku,
raportowanie do Klienta, m.in.: VAT/PIT
nadzór nad kompletnością i obiegiem dokumentów we współpracy z Klientem,
wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego,

Wymagania

Wymagania:

Warunek konieczny: minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku: praktyki, staż, inne,
chęci rozwoju w ramach struktury biura rachunkowego (mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym).
umiejętność nadzorowania pracy młodszych księgowych
umiejętność poruszania się w aktach prawa podatkowego,

Oferta pracy

Oferujemy:

zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B, praca stacjonarna.
szkolenia ze zmian w przepisach,
udział w projektach,