Ogłoszenie ID 2094

księgowa/ księgowy (archiwalne)

Briefcase OPTIMA Biuro Rachunkowe Kancelaria Doradztwa Podatkowego Krzysztof Korszyłowski

Location Szczecin

Dollar 3500.00 - 4500.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

• prowadzenie pełnej księgowości klientów biura rachunkowego w programie Comarch Optima (w tym ewidencja i dekretowanie dokumentów, ewidencjonowanie rozrachunków, prowadzenie ewidencji środków trwałych, uzgadnianie sald, raportowanie, wstępne przygotowywanie prostych sprawozdań finansowych itp.),
• prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów,
• rozliczanie podatków VAT, CIT i PIT, w tym prowadzenie odpowiednich rejestrów,
• przygotowywanie deklaracji CIT i PIT oraz plików JPK_V7 (z deklaracjami VAT),
• przygotowywanie raportów GUS,
• stały kontakt z klientami biura (telefon, e-mail),
• archiwizowanie i porządkowanie dokumentów księgowych.

Wymagania

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości,
• solidność, rzetelność i terminowość,
• dobra organizacja pracy,
• znajomość MS Excel.

• pracę na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
• elastyczny czas pracy,
• pracę w niewielkim zespole w miłej atmosferze.