Ogłoszenie ID 2867

Księgowa (archiwalne)

Briefcase Biuro Forum Małgorzata Klimek

Location Gdańsk

Dollar 5500.00 - 6800.00 PLN brutto

Contract Umowa o pracę

Umowa zlecenie

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

samodzielne prowadzenie ksiąg handlowych
samodzielne prowadzenie uproszczonej księgowości (KpiR, ryczałt)
weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i merytorycznym
ewidencjonowanie księgowanie dokumentów w programie księgowym
zamknięcie miesiąca oraz roku podatkowego
sporządzanie deklaracji podatkowych
sporządzanie sprawozdań finansowych
prowadzenie ewidencji środków trwałych
księgowanie zdarzeń gospodarczych związanych ze środkami trwałymi
mile widziana umiejętność rozliczania produkcji
uzgadnianie rozrachunków z tyt. dostaw i usług
uzgodnienie obrotów kont analitycznych i syntetycznych
inne czynności związane z bieżącą obsługą Klienta

Wymagania

bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu rachunkowości
bardzo dobra znajomość ustawy o podatku dochodowym i VAT
zaangażowanie w wykonywane obowiązki
umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu
samodzielność, bardzo dobra organizacja własnej pracy
wykształcenie kierunkowe (prawo podatkowe, rachunkowość, ekonomia)
komunikatywność

Oferta pracy

umowa na okres próbny, a następnie na czas nieokreślony
pracę w przyjaznym wzajemnie się wspierającym zespole.
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych rezultatów
możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji i umiejętności (szkolenia)