Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych

Ogłoszenie ID 3286

Księgowa (aktualna oferta pracy)

Briefcase Biuro Rachunkowe Monika Pietrusińska

Location Rusiec

Hourglass Pełny etat, Część etatu

Contract Umowa zlecenie

Umowa na zastępstwo

Opis stanowiska

kompleksowe rozliczanie firm na KPIR i ryczałcie w programie wFirma;
sporządzanie deklaracji podatkowych;
sporządzanie deklaracji ZUS;
obsługa mailowa Klientów;
pomoc w sporządzaniu ewidencji IP BOX (nie wymagane doświadczenie);
sporządzanie rozliczeń rocznych.

Wymagania

doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym;
komunikatywna znajomość języka angielskiego;
znajomość aktualnych przepisów podatkowych;
dokładność;
odpowiedzialność;
zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferta pracy

praca 100% zdalna;
praca na pełny etat lub w niepełnym wymiarze np. 7/8 lub 3/4 etatu według preferencji - do ustalenia;
elastyczny czas pracy (dowolne godziny miedzy 6 a 18);
umowa na zastępstwo (prawdopodobnie do maja 2026), natomiast w związku z ciągłym rozwojem firmy prawdopodobnie będzie możliwość kontynuacji współpracy na czas nieokreślony.

O nas:
Nasze biuro istnieje od 2016 roku. Obsługujemy głównie przedsiębiorców z branży IT.
W naszej firmie korzystamy z wielu udogodnień i automatyzacji, pracujemy głównie w programie wFirma i MS Excel.
Wszyscy pracownicy pracują w 100% zdalnie. Pracujemy na dokumentach w formie elektronicznej. Kontakt z klientami odbywa się mailowo.
Naszym głównym celem jest zapewnienie klientom profesjonalnej i jak najlepszej obsługi księgowej.
Szukamy osoby która będzie odpowiedzialna i będzie rzetelnie podchodzić do swoich obowiązków.
Zapewniamy dostęp do szkoleń, pomagamy sobie nawzajem gdy pojawiają się księgowe wątpliwości oraz staramy się aby czas spędzony w pracy był dla wszystkich miły i rozwojowy 🙂

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk "Aplikuj".