Ogłoszenie ID 2550

Księgowa (archiwalne)

Briefcase PIT i CIT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Location Wiry

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

  • prowadzenie ksiąg powierzonych przez Klientów,
  • ewidencja dokumentów źródłowych w programach księgowych,
  • dekretowanie dokumentów,
  • rozliczanie podatków (PIT, CIT, VAT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich urzędów,
  • generowanie deklaracji ZUS DRA klientów i obsługa programu PŁATNIK,
  • pomoc w przygotowywaniu sprawozdań finansowych, raportów,
  • sporządzanie pism, wniosków oraz zestawień finansowych,
  • kontakt z urzędami,
  • komunikacja z Klientami,
  • potwierdzanie sald i uzgadnianie rozrachunków,
  • czynny udział w procesach związanych z zamknięciem miesiąca/roku,
  • czynny udział w udzielaniu informacji i przygotowywaniu dokumentów do badania sprawozdania finansowego,

Wymagania

  • wykształcenie średnie, lub wyższe w kierunku rachunkowości przedsiębiorstw,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości,
  • komunikatywność oraz umiejętność współpracy w zespole, jak i pracy samodzielnej,
  • rzetelność, duże zaangażowanie w wykonywaną pracę - nastawienie na cel,
  • pilnowanie terminów i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • skrupulatność, dokładność,
  • dyspozycyjność do pracy w wymiarze pełnego etatu,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Word - obowiązkowa),
  • mile widziana znajomość programów WF-WAPRO, OPTIMA, PŁATNIK, Mała Księgowość,
  • mile widziana orientacja w przepisach kadrowo-płacowych

Oferta pracy

  • niezbędne narzędzia pracy,
  • nowoczesne stanowisko pracy w budynku po generalnym remoncie,
  • zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę,
  • praca od 9.00 do 17.00
  • wsparcie zespołu,
  • regularne szkolenia stacjonarne i on-line,
  • przyjazną atmosferę.