Ogłoszenie ID 2846

Księgowa (archiwalne)

Briefcase WEB INNOVATIVE SOFTWARE SPÓŁKA Z O.O.

Location Wrocław

Dollar od 8500.00 PLN netto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Cześć,

Od lat pasjonuje Cię księgowość? Łączysz z nią swoją przyszłość i szukasz nowych wyzwań? Zapraszamy do naszego zespołu!

Gwarantujemy Ci rozwijającą pracę i wysokie zarobki.

Zobacz więcej -  https://wins. pl/-podwyzki-dla-wszystkich-pracownikow-w-firmie-wins

Od czego zaczniesz

  • Samodzielnego prowadzenia księgowości spółek z grupy WINS, we współpracy z naszą główną księgową
  • Klasyfikowania kosztów zgodne z ustawami podatkowymi, weryfikacji zapisów w oparciu o przepisy podatkowe
  • Sporządzania deklaracji, sprawozdań podatkowych i finansowych do instytucji państwowych

Wymagania

Czego wymagamy od Ciebie

  • Konsekwencji w rozwoju - ukończonych studiów o kierunku Rachunkowość i minimum 2 letniego doświadczenia na stanowisku samodzielnej księgowej
  • Samodzielności, sumienności, dokładności
  • Gotowości do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w obszarze wiedzy podatkowej, rachunkowości i prawa gospodarczego
  • Dobrej organizacji pracy
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Świetnie jeśli znasz programy księgowe jak: Comarch Optima; Rewizor GT, Infakt, ifirma

Oferta pracy

Oferujemy Ci od zaraz

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nowoczesnych technologii
  • Atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie
  • Budowanie pozycji eksperta w mediach branżowych
  • Wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych i rozwoju
  • Fajnych ludzi w zespole a więc i przyjazną i otwartą atmosferę pracy
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

A co w przyszłości?
Sam/a pokierujesz swoją ścieżką rozwoju!