Ogłoszenie ID 912

Księgowa/y - koordynator ds. ksiegowości i finansów (archiwalne)

Briefcase Art In House, Anita Wolszczak-Karasiewicz

Location Warszawa

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Umowa zlecenie

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

Księgowa - koordynator ds. finansowych i księgowych

W związku z szybkim rozwojem poszukujemy osoby do prowadzenia spraw księgowych i administracyjnych. Do najważniejszych zadań będzie należeć:

·        Prowadzenie rozliczenia PIT, VAT, ZUS

·        Generowanie deklaracji podatkowych

·        Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego (ryczałt, księgi rachunkowe)

·        Pozyskiwanie dokumentacji i umów od kontrahentów

·        Przygotowywanie zestawień i obliczeń

·        Bieżące kontakty z urzędami

Wymagania

·        Doświadczenie w pracy w obszarze finansów / księgowości min. 2-3 lata

·        Umiejętności organizacyjne

·        Umiejętności analityczne

·        Dobre umiejętności komunikacyjne

·        Prace w ciekawym środowisku w sektorze kultury w szybko rozwijającej się firmie

·        Możliwości rozwoju i szkoleń

·        Lokalizację w centrum Warszawy

·        Atrakcyjne warunki zatrudnienia

·        Elastyczny czas pracy