Ogłoszenie ID 3064

Księgowy, Księgowa (archiwalne)

Briefcase UKAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Location Jelenia Góra

Dollar 4500.00 - 9000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat, Część etatu

Contract Umowa o pracę

Umowa zlecenie

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

Cześć,

Pasjonuje Cię księgowość? Łączysz z nią swoją przyszłość i szukasz nowych wyzwań? Zapraszamy do naszego zespołu!

Gwarantujemy Ci rozwijającą pracę i wysokie zarobki.

Od czego zaczniesz?

  • Samodzielnego prowadzenia księgowości Klientów Biura Rachunkowego UKAD we współpracy z główną księgową.
  • Klasyfikowania kosztów zgodne z ustawami podatkowymi, weryfikacji zapisów w oparciu o przepisy podatkowe
  • Sporządzania deklaracji, sprawozdań podatkowych i finansowych do instytucji państwowych.

Wymagania

Czego wymagamy od Ciebie?

  1. Konsekwencji w rozwoju - doświadczenia na stanowisku samodzielnej księgowej.
  2. Samodzielności, sumienności, dokładności.
  3. Gotowości do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w obszarze wiedzy podatkowej, rachunkowości i prawa gospodarczego.
  4. Dobrej organizacji pracy.
  5. Umiejętności pracy w zespole.

Oferta pracy

Oferujemy Ci od zaraz

  1. Pracę w dynamicznie rozwijającym się Biurze Rachunkowym korzystającym z  nowoczesnych technologii.
  2. Atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie.
  3. Budowanie pozycji eksperta.
  4. Wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych i rozwoju.
  5. Fajnych ludzi w zespole, a więc i przyjazną i otwartą atmosferę pracy.