Ogłoszenie ID 2888

Księgowy/a w Biurze rachunkowym (archiwalne)

Briefcase P&N Księgowość Magdalena Porębska

Location Kraków

Dollar 3600.00 - 6000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa zlecenie

Opis stanowiska

Księgowy w Biurze Rachunkowym

P&N Księgowość to nowe biuro rachunkowe na mapie Krakowa, które oferuje przedsiębiorcom z całej Polski obsługę księgową oraz kadrowo-płacową. Usługi świadczymy zarówno dla Jednoosobowych Działalności Gospodarczych, spółek osobowych, jak i spółek kapitałowych. Wraz z dynamicznym rozwojem naszego biura poszukujemy pracownika na stanowisko - Księgowy/a.

Wymagania

  • Mile widziany status STUDENTA
  • Znajomość podstaw rachunkowości, kadr i płac.
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Rzetelność, staranność i zaangażowanie
  • Chęć rozwoju zawodowego

Oferta pracy

  • Oferujemy atrakcyjny system wynagradzania
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Premie za efekty pracy
  • Pracę w młodym zespole
  • Rozwój, szkolenie wdrożeniowe
  • Elastyczne godziny pracy, z zastrzeżeniem czasu pracy w wymiarze min. 40h/tygodniowo.