Ogłoszenie ID 2553

kucharz / pizzerman / pizzaiolo (archiwalne)

Briefcase P.P.H.U. ”BAR-PIZZA” S.C. MACIEJ JUSZCZAK ADAM JUSZCZAK

Location Hajnówka

Dollar od 3010.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Umowa zlecenie

Opis stanowiska

Poszukujemy pracownika do pracy przy przygotowaniu pizzy.

Więcej o nas  i naszej firmie znajdziesz na www Siciliana pl

Wymagania

  • chęć do pracy
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych
  • dostępność przez cały rok (40h tygodniowo) w godzinach 12-22 *

Nie wymagamy umiejętności robienia pizzy, wszystkiego możesz nauczyć się u nas,

* Aktualnie nie szukamy pracowników sezonowych

Oferta pracy

  • stabilne zatrudnienie pomimo sezonowości pracy
  • wypłata zawsze na czas
  • umowa zlecenie / umowa o pracę
  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności (od 19.70 zł/h na zleceniu i od 3010 brutto przy umowie o pracę)

Jeżeli masz doświadczenie w przygotowywaniu pizzy lub ogólnej gastronomii, będzie to dodatkowym atutem.