Ogłoszenie ID 2283

Kurier (archiwalne)

Briefcase JOANNA KWAŚNIEWSKA MERAKI

Location Gdynia

Dollar 4000.00 - 6000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat, Część etatu, Tymczasowy

Contract Umowa o pracę

Umowa zlecenie

Opis stanowiska

Firma Transportowa zatrudni kierowcę kategorii B do pracy na stanowisku kierowca kurier .
Praca od poniedziałku do piątku oraz raz na dwa miesiące sobota.

Praca od godziny 6:30 do 15-16 w zależności od chęci i zaangażowania, doświadczony kurier pracuje 8-10 godzin.

Praca polega na dostarczaniu paczek z magazynu do klientów indywidualnych jak i firm.

Wymagania

- zaświadczenie o niekaralności
- chęci do pracy
- brak nałogów
- odpowiedzialności za powierzone mienie
- dyspozycyjności

Oferta pracy

- stałą pracę przez cały rok
- wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników , dla doświadczonego kuriera ( udokumentowane doświadczenie ) który pracował przy dystrybucji paczek do klienta + premie uznaniowe za dbanie o pojazd oraz realizacje zleceń bez zastrzeżeń .

- umowę zlecenie w okresie próbnym 3 miesięcznym,
- możliwość przystąpienia do firmowego pakietu medycznego ( dla chętnych )
- telefon służbowy
- auto dostawcze
- odzież firmowa