Ogłoszenie ID 1818

Kwalifikowany pracownik ochrony z bronią (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Wrocław

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Kwalifikowany pracownik ochrony z pozwoleniem na paralizator/ broń:

  • Zapewnienie bezpieczeństwa osób znajdujących się na terenie powierzchni chronionych.
  • Ochrona mienia zleceniodawcy.
  • Ochrona powierzchni, pomieszczeń i urządzeń przed dostępem do nich osób nieuprawnionych.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numerem:

571330178 lub 510013455

Wymagania

  • Wysoko rozwinięta kultura osobista.
  • Kreatywność i dynamika w podejmowaniu działań.
  • Wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony z pozwoleniem na paralizator/ broń.

Oferta pracy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wsparcie doświadczonych pracowników,
  • Stawkę na poziomie 20 zł brutto/h,
  • Bezpłatne umundurowanie.